gototopgototop

همایش ها و نششست ها

معرفی تازه های نشر

جدیدترین اثر بنیادفارس شناسی با عنوان " استهبان " منتشر شد

ادامه مطلب...

اوقات شرعی



نقشه هواشناسی فارس

نقشه گردشگری فارس

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterکل بازدیدها762128
 28 مهمان حاضر

اهدای عضو اهدای زندگی

اجرای طرح «دولت قرآن» در بنیاد فارس شناسی PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار و رویدادها

اجرای طرح «دولت قرآن» در بنیاد فارس شناسی

رئیس بنیادفارس شناسی گفت: با توجه به تاکید امام جمعه شیراز بر اجرای طرح «دولت قرآن»، این طرح در اولویت برنامه‌های بنیادفارس شناسی قرار گرفته است.

منصور طبیعی صبح امروز در حاشیه بازدید آیت‌الله دژکام از بنیاد فارس شناسی، اظهار داشت: خانه زینت‌الملک از آثار تاریخی شیراز بوده و روزانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران خارجی، داخلی و دانش‌آموزان و عموم مردم است.
رئیس بنیاد فارس شناسی ادامه داد: خانه زینت‌الملک اثر به جا مانده از دوره قاجار است که بنیاد فارس شناسی در این مکان قرار دارد.
وی ضمن تشریح اهداف و برنامه‌های بنیاد فارس شناسی افزود: طرح «دولت قرآن» از جمله طرح‌هایی است که در اولویت اهداف و برنامه‌های بنیادفارس شناسی قرار گرفته است.
طبیعی گفت: این طرح با هدف تشویق اندیشمندان و متفکرین قرآنی به‌ویژه مفسران قرآن، جهت مطالعه عمیق و ژرف اشعار شاعران فارسی از جمله حافظ و سعدی، بیان میزان چگونگی تاثیر آنها از آیات کریمه قرآن و شیوه‌های هنری و الگوهای مورد استفاده آن است.
آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه درفارس و امام جمعه شیراز نیز در سخنانی ضمن تاکید بر اجرای طرح دولت قرآن، خواستار اجرایی شدن آن به بهترین نحو شد.