gototopgototop

همایش ها و نششست ها

معرفی تازه های نشر

 

اوقات شرعینقشه هواشناسی فارس

نقشه گردشگری فارس

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterکل بازدیدها742576
 17 مهمان حاضر

اهدای عضو اهدای زندگی

جشنواره منطقه ای نوآوری و شکوفایی اختراعات خلیج فارس PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار و رویدادها

برگزاری سومین جشنواره اختراعات منطقه ای خلیج فارس: این جشنواره امسال از 26 تا 28 آذرماه در استان بوشهر برگزار خواهد شد.


رئیس بنیاد نخبگان استان فارس از  جشنواره منطقه ای نوآوری و شکوفایی اختراعات خلیج فارس به عنوان بزرگترین رویداد علمی جنوب کشور یاد کرد و افزود در دو جشنواره پیشین استان فارس بیشترین تعداد برگزیده را داشته و تاکنون 15 اختراع برگزیده در این جشنواره ها به مرحله تجاری سازی رسیده اند.
دکتر خلفی نژاد ادامه داد: این جشنواره در سال های 90 و 91 به میزبانی استان های فارس و هرمزگان برگزار گردید و آذر ماه امسال نیز بنیاد نخبگان استان بوشهر میزبان مخترعین پنج استان جنوبی کشور خواهد بود.
وی با بیان اینکه جشنواره های منطقه ای اختراعات امسال با  بخش ویژه ای برگزار گردیدند، گفت: در جشنواره خلیج فارس نیز بخش ویژه ای برای تغذیه و سلامت با هدف معرفی اختراعات و دستاوردهای پژوهشی پژوهشگران، مخترعان، صاحبان شرکت¬ ها و مؤسسات تحقیقاتی در حوزه¬ی تغذیه و سلامت در نظر گرفته شده است.
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس افزود: ثبت نام در جشنواره خلیج فارس و بخش ویژه این جشنواره تا 15 آبان ماه از طریق سایت بنیاد نخبگان استان فارس به آدرسFars.bmn.ir  امکان پذیر می باشد.
دکتر خلفی نژاد در پایان با تاکید مجدد بر توانمندی های نخبگان و مخترعین استان فارس گفت: امیدواریم در جشنواره خلیج فارس امسال نیز بیشترین تعداد اختراع برگزیده به استان فارس اختصاص یافته و تجاری سازی بیشتری صورت پذیرد.