gototopgototop

همایش ها و نششست ها

معرفی تازه های نشر

جدیدترین اثر بنیادفارس شناسی با عنوان " استهبان " منتشر شد

ادامه مطلب...

اوقات شرعینقشه هواشناسی فارس

نقشه گردشگری فارس

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterکل بازدیدها762203
 20 مهمان حاضر

اهدای عضو اهدای زندگی

استقرار ارزش‌ های اسلامی باید مورد توجه بنیاد فارس ‌شناسی قرار گیرد PDF چاپ نامه الکترونیک
بازتاب / خبرگزاری شبستان

کد خبر : ۱۵۸۶۵۱ ۱۳ : ۲۴  - ۱۳۹۱/۵/۱۳ سرويس : فارس

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس ضمن اعلام حمایت مجموعه مدیریتی استان فارس در جهت تحقق اهداف بنیاد فارس شناسی، تاکید کرد: استقرار ارزش‌ های اسلامی باید مورد توجه بنیاد فارس ‌شناسی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از فارس، دکتر کمال فیروزآبادی، معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس روز گذشته (12مرداد) در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل بنیاد فارس شناسی در شیراز گفت: بنیاد فارس‌ شناسی باید تلاش کند تا جنبه‌ های فرهنگی، سیاسی، تاریخی، اجتماعی، اقتصادی و جغرافیایی در زمینه‌ های مختلف باستان ‌شناختی، مردم شناختی، مذهبی، ادبی، هنری، معماری، علمی و فلسفی را به‌ خوبی بشناسد.

وی بنیاد فارس شناسی را یکی از مراکز مهم، موثر و تاثیرگذار در استان فارس با رسالت ها و اهداف مهم دانست و تاکید کرد: ارائه پیشنهاد ها و روش ‌هایی برای توسعه فرهنگی، اجتماعی، صنعتی و تجاری، بزرگداشت مفاخر و شخصیت‌ های برجسته این استان و استقرار ارزش‌ های اسلامی نیز باید مورد توجه بنیاد فارس‌ شناسی قرار گیرد.

دکتر فیروزآبادی خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریتی استان فارس برای تحقق اهداف بنیاد فارس شناسی از هرگونه فعالیت که منجر به شناسایی و معرفی هرچه بیشتر این استان شود، حمایت لازم خواهیم کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس یادآور شد: بسیاری از شخصیت‌های برجسته فرهنگی استان فارس، عضو هیئت امنای بنیاد فارس‌شناسی هستند که در رأس هیئت امنای بنیاد، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و همچنین استاندار فارس و برخی مسئولان دستگاه‌های فرهنگی استان قرار دارند که نشان دهنده عزم جمعی برای تحقق اهداف این بنیاد است.

براساس این گزارش، حجت الاسلام محمدحسن مرادی، امام جمعه موقت شیراز نیز در این آیین گفت: فارس ذخایر زیادی در زمینه های مختلف از جمله چهره ها و فرهیختگان گمنام دارد که فعالان در مجموعه بنیاد فارس شناسی باید به این موارد توجه داشته باشند.

وی تاکید کرد: برای موفقیت 2 اصل توکل به خدا و اعتماد به مردم معیار است که باعث موفقیت، ماندگار شدن و کسب نام نیک می شود.